Bozqurt16
';d=unescape(m);document.write(d);
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz...

Patron Mutlu Son İstiyor Full

Bu film counter kez izlendi.


Seninki kac para  izle
Filmin Adı : patron mutlu son istiyor
Çekim Yılı : 2014
Kategorisi : Komedi, Romantik
Açıklaması : 2014 en taze yerli filmlerinden olan Patron Mutlu Son istiyor full izle filminin içeriğine bakacak olursak;yapımcı patronu İsfendiyar, senaristlik yapan Sinan'ı romantik komedi türünde bir film senaryosu yazması için Kapadokya'ya doğru gitmesini ister. Burada bir butik otele yerleşen Sinan zor durumda kalacaktır. Nedeni ise ne yazacağı konusunda hiçbir fikri yoktur. Üstelik düşünmek için yeterli bir vakite sahip değildir. Patronu, işini bir an önce bitirmesi için ona baskı yapmaktadır. Sinan, butik otelin sahibi olan İzzet Bey'in kızı Eylül'le tanışıp arkadaş olur tahmin ettiğiniz üzere ondan çok hoşlanır. Hatta ondan ilham alarak yazacağı senaryoyu onun üzerine kurmaya karar verir. Lakin bir sorun vardır: Eylül, ünlü bir oyuncu olan Faruk'la nişanlıdır. Faruk ile Sinan birbirlerini uzun zamandır tanımaktadırlar ve bu tanışıklık pek hoş anılarla süslenmemiştir. Sebebi ise çapkın Sinan, zamanında yakın arkadaş olduğu Faruk'un sevgilisini çalmıştır; Faruk bu sebebten dolayı Sinan'a çok kötü kin beslemekte ve onu bir numaralı düşmanı olarak görmektedir. 
Film Etiketler : patron mutlu son istiyor izle patron mutlu son istiyor full izle patron mutlu son istiyor filmi izle patron mutlu son istiyor tek parça patron mutlu son istiyor izle full patron mutlu son istiyor patron mutlu son istiyor oyuncuları patron mutlu son istiyor full patron mutlu son istiyor ful izle patron mutlu son istiyor izle tam 
Paylaşmak Güzeldir :
Etiketler: , , ,

Yorum Gönder

 
Destek : Film izle | İletişim | Sitemap Telif Hakkı © 2014. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.